Są jeszcze wolne miejsca na piątkowe i niedzielne spotkanie Ostrołęckich Spotkań Charyzmatycznych. Na sobotę zostaje lista rezerwowa.
Na NIEDZIELĘ można się rejestrować przez formularz na stronie, tak jak wcześniej.
Na PIĄTEK zgłoszenia można dokonać drogą mailowa na adres : osch@eostroleka.pl
PROGRAM XVI OSCh
Piątek, 1 lutego 2019 – „Zagrożenia duchowe w życiu chrześcijanina”
09.30 – powitanie, zawiązanie wspólnoty
10.00 – I konferencja: „Zagrożenia duchowe w życiu chrześcijanina” – ks. Marek Wasąg
11.00 – świadectwo
11.15 – panele tematyczne (do wyboru)
- „Jak sobie radzić z uzależnieniami i współuzależnieniami ?” – ks. Jacek Zakrzewski SAC
- „Jak radzić sobie z lękiem…?” – Asia i Norbert Dawidczykowie
- „Jak radzić sobie z relatywizmem i lenistwem duchowym ?” – Ida Niemirowska
- „Jak radzić sobie z grzechami języka w kontekście troski o relacje we wspólnocie ?” – WMU
13.15 – przerwa obiadowa
15.00 – Uwielbienie Bożego Miłosierdzia – WMU
15.15 – Konferencja II: „Człowiek wolny a człowiek zniewolony” – o. Andrzej Bielat OP
16.00 – refleksja w parach
16.15 – modlitwa charyzmatyczna „O zerwanie więzów uzależnień z wyznaniem Jezusa jako Pana” – o. Michał Murzyn OP
17.15 – przygotowanie do Eucharystii
17.30 – Eucharystia
Sobota, 2 lutego 2019 – „Kocham siebie, kocham ciebie”
09.30 – powitanie, zawiązanie wspólnoty
10.00 – Konferencja I: „Kochać siebie samego – w drodze ku akceptacji” – Monika i Marcin Gajdowie
11.00 – świadectwo
11.15 – refleksja w parach
11.30 – Konferencja II: „Kocham siebie, kocham ciebie” – ks. Stanisław Tokarski
12.30 – adoracja NS „W lustrze Bożej Miłości” – Monika i Marcin Gajdowie
13.15 – przerwa obiadowa
15.00 – Uwielbienie Bożego Miłosierdzia – WMU
15.15 – Konferencja III: „Miłość budująca i miłość rujnująca” – o. Andrzej Bielat OP
16.15 – modlitwa charyzmatyczna „O łaskę akceptacji i miłości siebie i innych” – Joanna i Norbert Dawidczykowie
17.00 – przygotowanie do Eucharystii
17.30 – Eucharystia
Posługa muzyczna: piątek/sobota – Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej
Niedziela, 3 lutego 2019 – „Kościół – nasz dom”
09.30 – powitanie, zawiązanie wspólnoty
10.00 – Konferencja I: „Kościół mój dom” – Maciej Górnicki
11.00 – modlitwa Słowem Bożym – Ania Bubrzycka
11.45 – Konferencja II „Ubogich zawsze mieć będziecie” – s. Anuncjata i ks. Adam Jabłoński
12.45 – „Dziewczynka z zapałkami” – teatr „Promyki Dziesiątki”
13.30 – przerwa obiadowa
15.00 – Uwielbienie Bożego Miłosierdzia
15.15 – Konferencja III: „Jak kształtować relację świeccy – duchowni w Kościele” – Danusia Zajkowska i ks. Andrzej Brzozowski
16.00 – świadectwo
16.15 – refleksja w parach
16.30 – modlitwa „O miłość do Kościoła” – Ania i Marek Rokitowie
17.15 – przygotowanie do Eucharystii
17.30 – Eucharystia
Posługa muzyczna: niedziela – diakonia z Zambrowa