Wspólnoty

Grupy Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Łomżyńskiej

Nazwa i rok powstania

Miejsce i czas spotkań

Kapłan opiekun
Lider świecki

Ain Karim
Chorzele – 2010

Parafia Św. Trójcy w Chorzelach
Środa godz. 18.00

Ks. Robert Wołosik
Katarzyna Krupińska

Betania
Czyżew – 2001

Parafia św. Piotra i Pawła w Czyżewie
Poniedziałek godz. 17.30

Ks. Andrzej Klimaszewski
Ewa Krajewska

Nadzieja
Dylewo – 2008

Parafia NMP Ostrobramskiej w Dylewie
Środa godz.18.30

Ks. Robert Zieliński
Barbara Szkopińska

Rafael
Grajewo – 2005

Parafia św. Ojca Pio w Grajewie
Wtorek godz. 18.40

Ks. Maciej Sztych
Anna Stypułkowska

Emaus
Grajewo – 1996

Parafia Trójcy Świętej w Grajewie
Poniedziałek godz. 18.30

Ks. Zygmunt Kortowski
Dariusz Perkowski

Paweł Apostoł
Grajewo – 1997

Parafia MB Nieustającej Pomocy w Grajewie
Środa godz. 17.30

Ks. Marcin Tański
Bożena Gryglik

Oblubienica Ducha Świętego
Hodyszewo – 2014

Parafia MB Pojednania w Hodyszewie
Piątek godz. 18.00

Ks. Jacek Zakrzewski SAC
Urszula Kiersnowska

Źródło Miłości
Kadzidło – 2005

Parafia Ducha Świętego w Kadzidle
Poniedziałek godz. 17.30 zima;
godz.18.30 lato

Ks. Łukasz Ładyżyński
Apolonia Dymerska

Betania
Kolno – 2001

Parafia św. Anny w Kolnie
Poniedziałek godz. 18.30

Ks. Grzegorz Karwowski
Bożena Malska

Nowe Przymierze
Krasnosielc – 2009

Parafia św. Jana Kantego w Krasnosielcu
Czwartek godz. 18.30 lato;
godz. 17.30 zima

Ks. Jan Orzechowski
Elżbieta Heromińska

Piotra i Pawła
Łapy – 2010

Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła w Łapach
Wtorek godz. 18.40

Ks. Tomasz Wróblewski
Agnieszka Grodzka

Jordan
Łomża – 1993

Dom Parafialny przy Katedrze w Łomży
Poniedziałek godz. 18.35

Ks. Grzegorz Kosiorek
Regina Parzych

Źródło Życia
Łomża – 1998

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży
Sala w dolnym kościele
Środa godz. 19.00

Ks. Paweł Brzostek
Joanna Ekstowicz

Kana
Łomża – 1994

Wyższe Seminarium Duchowne
Poniedziałek godz. 19.30

 

Dobry Pasterz
Łomża – 1998

Sala w Centrum katolickim przy kościele
pw. Świętego Krzyża w Łomży
Czwartek godz. 18.45

Ks. Wojciech Chudzik
Salomea Chmielewska

Krzew winny
Łomża – 2002

Sala w Domu parafialnym przy kościele pw. Bożego Ciała w Łomży
Wtorek godz. 18.30

Ks. Wojciech Nowacki
Teresa Ulatowska

Świętej Rodziny
Łomża – 2006

Sala w Domu Parafialnym przy kościele
św. Andrzeja Boboli w Łomży
Wtorek godz. 18.30

 

Siewcy Nadziei
Łomża – 2011

Parafia pw. Św. Brunona z Kwerfurtu w Łomży
Poniedziałek godz. 18.30

Ks. Andrzej Łupiński
Marzena Przybyłowska

Przymierze
Małkinia – 2013

Parafia Nawrócenia Św. Pawła Ap. w Małkini
Piątek godz. 17.30

Ks. Sławomir Brutkowski
Elwira Gałązka

Źródło Wiary
Myszyniec – 2011

Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu
Piątek godz. 17.45

Ks. Zbigniew Jaroszewski
Danuta Grzejszczyk

Brama Pana
Ostrołęka – 1997

Parafia św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce
Czwartek godz. 19.00

Ks. Marek Spiżewski
Jadwiga Prusaczyk

Wypłyń na głębię
Ostrołęka – 2002

Parafia Zbawiciela Świata w Ostrołęce
Wtorek godz. 19.00

Ks. Czarek Czarkowski
Maria Puławska

Nowe Jeruzalem
Ostrołęka – 2007

Parafia Nawiedzenia NMP w Ostrołęce
Poniedziałek godz. 19.00

Ks. Marcin Zieziula
Ewa Szczubełek

Święta Rodzina
Ostrołęka – 2011

Parafia NMP Królowej Rodzin w Ostrołęce
Czwartek godz. 18.45

Ks. Piotr Sitkiewicz
Katarzyna Dziak

Miriam
Ostrów Maz. – 1997

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza
w Ostrowi Maz.
Środa godz. 18.45

Ks. Zbigniew Jaworski
Elżbieta Michalik

Miłosierdzie
Ostrów Maz. – 2001

Parafia Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Maz.
Poniedziałek godz.  18.40

Ks. Andrzej Łada
Krystyna Lignowska

Stół Pański
Rzekuń – 2006

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego
w Rzekuniu
Środa godz. 18.00

Ks. Tomasz Święciński
Danuta Chojnacka

Wieczernik
Somianka – 2014

Parafia Św. Stanisława BM w Somiance
Środa godz. 18.30

Ks. Wojciech Zysk
Anna Kruza

Szczuczyn – 1997

Parafia Imienia NMP w Szczuczynie
Czwartek godz. 17.30

Ks. Jacek Rudawski
Sławomir Sokolek

Misericordia
Wysokie Maz. – 1998

Parafia św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Maz.
Środa godz. 18.40

Ks. Damian Małkowski
Wiesława Konopko

Źródło Życia
Wyszków – 1999

Parafia św. Wojciecha w Wyszkowie
Wtorek godz. 19.00

Ks. Dawid Rosiński
Dorota Księżnik

Ogród Pana
Wyszków – 2002

Parafia św. Idziego w Wyszkowie
Czwartki godz. 18.45

Ks. Emil Sasinowski
Mirosława Bala

Droga Miłości
Wyszków – 2010

Parafia św. Wojciecha w Wyszkowie
Środa godz. 18.00

 

Paweł Apostoł
Zambrów – 1997

Parafia Ducha Świętego w Zambrowie
Czwartek godz. 18.30

Ks.  Rafał Wiliński
Bogusława Wiśniewska

Wieczernik
Zambrów – 1998

Parafia Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie
Wtorek godz. 18.30

Ks. Grzegorz Stankowski
Hanna Skoczyńska

Jabłoń Kościelna – 2014

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Jabłoni Kościelnej
Czwartek godz. 19.00

Ks. Andrzej Łapiński
Tomasz Brzozowski

Effatha
Tykocin – 2016

Parafia Trójcy Przenajświętszej w Tykocinie
Wtorek godz. 19:00

Ks. Paweł Grala
Ewa Jaroszewska